Jump to content


Extended Standby Mode dla Xperia U, Xperia sola i Xperia go. Po aktualizacji do ICS [video]


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 OFFLINE   Mikołaj

Mikołaj
  • Administrator
  • 6,542 posts
    • Time Online: 173d 19h 55m

Posted 10 October 2012 - 16:53

Pamiętacie Extended Standby Mode w Sony Xperia P?

Dziś mam bardzo dobrą wiadomość dla użytkowników Xperia U, Xperia sola i Xperia go, gdyż po aktualizacji Waszych telefonów do Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich będzie także mogli skorzystać z tego jakże przydatnego rozwiązania.

Przypomnę, dzięki nowej funkcjonalności czas pracy baterii w Waszych Xperia może się wydłużyć nawet czterokrotnie (w zależności od ustawień profilu).

Żeby aktywować nowe ustawienia należy wejść: Ustawienia > Zarządzanie energią  > aktywuj rozszerzony tryb czuwania (Settings > Power Management > Activate Extended Standby Mode)

Zobaczcie film, którym Sony promuje nowe rozwiązanie dla wspomnianych modeli:



Po uruchomieniu Extended Standby Mode:
1. Wyświetlacz zostanie wyłączony a inne procesy w smartfonie będą działać jeszcze tylko przez 15 minut zanim zostaną zamknięte.
2. Extended Standby Mode zakończy aplikacje i transmisje danych.
3. Funkcja synchronizacji zostanie wyłączona, a powiadomienia nie będą wyświetlane się na ekranie.
4. Dioda LED będzie się świecić jedynie by wskazać na słabą baterię.

Oficjalne oświadczenie Sony w tej sprawie znajdziecie

Please Login HERE or Register HERE to see this link!

.

#2 OFFLINE   Mikołaj

Mikołaj
  • Autor tematu
  • Administrator
  • 6,542 posts
    • Time Online: 173d 19h 55m

Posted 19 October 2012 - 12:41

Zgadzam się z przedmówcami. Extended Standby Mode na inne modele Sony Xperia to bardzo dobra wiadomość. Z niecierpliwością czekam na opinie pierwszych użytkowników, którzy będę mieli możliwość wykorzystać nową funkcjonalność.

Szkoda, że Extended Standby Mode nie udało się także wprowadzić do Xperia 2011, byłby to z pewnością jasny punkt aktualizacji do ICS.

#3 OFFLINE   Jurij

Jurij
  • Banned
  • 8,493 posts
  • Kraj::
  • Operator: Orange GO

Posted 20 October 2012 - 00:16

Jeśli faktycznie to jest tak dobre, jak opisują, to prędzej czy później developerzy to przeportują ;) No chyba że z przyczyn technicznych będzie to awykonalne...




0 user(s) are reading this topic